Avrupa Birliği Girişimi
Etkinlikler
Yeni başlayan (Start-up) girişimciler için istisnai bir fırsat: Almanya, ABD ve Türkiye'den gelen yatırımcılarla yapılacak toplantıya katılın.
02.05.2017
Ermenistan | Public Journalism Club, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV)
BİT sektöründeki girişimcileri, sektörün önde gelen girişim kapitalistlerini, Silikon Vadisi, Almanya ve Türkiye’den melek yatırımcıları ve aynı zamanda BİT'in sanayi yatırımları ile ilgilenen Ermenistan’ın öncü yatırım ve ticari ağların temsilcilerini, düzenleyeceğimiz açık toplantımıza davet ediyoruz.

Girişin ücretsiz olacağı toplantı, 2 Mayıs 2017'de, 17: 30-18: 30 saatleri arasında Hyatt Place (Vazgen Sargsyan Str. 26/1 Yerevan, Ermenistan, adresinde) otelinde yapılacaktır.

Toplantı sırasında sorularınızı yatırımcılara yönlendirebilecek, yatırımları kendinize çekme, başarılı girişimciliğe başlama, yeni şirketi başarıyla kurma ve yeni ilişki ve bağlantılar kurabilme konularında değerli ipuçları elde edebileceksiniz.

 

Toplantı sırasında ayrıca yabancı yatırımcılar, BİT sektöründeki yeni  girişimciler arasında kendilerini tanıtma ve Ermenistan'daki yeni işe başlama kapasitesini keşfetme fırsatı bulacaklar.

 

Silikon Vadisi'ndeki “Angel Labs'ın” direktörü ve global yatırımcı uzmanı Tuğçe Ergül, Alman “NFQ Capital’in” Kurucu Ortağı Harald Braunstein, Berlin'de kurulmuş “Delivery Hero’nun” temsilcisi Alana Tung,F rankfurt'taki  “HR Ventures'nun” Yatırım Direktörü Ertan Can ve aynı zamanda Türkiye ve Ermenistan'da girişimci ve BİT sektörü temsilcileri de toplantıya katılacaklar.

 

Davet edilen yatırımcılar, Ermenistan-Türkiye Yatırımcı Günü girişimi çerçevesinde Ermenistan'a gelecekler.

 

Daha fazla bilgi için lütfen Kamu Gazetecilik Kulübü (Public Journalism Club: PJC) Program Koordinatörü Gohar Akelyan ile iletişime geçin.

Tel: +37494515585, E-posta: [email protected]

 

Bu girişim, Kamu Gazetecilik Kulübü (Public Journalism Club, “PJC”) ve TEPAV (Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı) tarafından "Girişimci Ziyaretleri", projesi bileşeni olup Avrupa Birliği tarafından finanse edilen “Ermenistan-Türkiye Normalleşme Sürecine Destek" programının ikinci dönemi dahilinde 

Etkinlik Yeri
Etkinlik Takvimi
ŞUBAT
2024
PZTSALIÇRŞPRŞCUMACMTPZR
Barış tek yoldur
Bizi Takip Edin