Avrupa Birliği Girişimi
Etkinlikler
“Ermenistan-Türkiye start-up weekend” finali ve en iyilerin seçimi
09.11.2014
Ermenistan | Public Journalism Club, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV)
8 Kasım saat 12:00’de Gümrü Teknopark’ta Inno Weekend etkinlikleri çerçevesinde (Guy 1, Gümrü) “Ermenistan-Türkiye start-up weekend” resmi kapanış töreni yapılacaktır. Tören sırasında ayrıca jüri sonuçları da açıklayacaktır.

Katılımcılar aynı gün sabah, seçimlere 24 saat kala fikirlerini jüriye sunacaklardır. En iyi olduğuna karar verilen grup projenin diğer ayaklarına aynı zamanda Türkiye’de gerçekleştirilecek toplantıya, katılmak için şans elde edecektir.

Inno Weekend kapanış toplantısı sırasında Hecton(YAN) 2014 Gümrü ve “Girişimci dersleri” (Armenia FTW) etkinlikleri jürileri de kararlarını açıklayacaklardır.

Uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilecek olan “Start-up weekend” yarışması süresinde aslında yeni projeler ve ticari işbirlikleri fırsatları ortaya çıkarması beklenmektedir. Bu etkinlik katılımcıların birbirleri ile ticari planlarını konuşmaları için fırsta yaratacaktır. “start-up weekend” Hecton(YAN) 2014 ve USAID tarafından desteklenen IT sektörü için verilen derslere paralel olarak gerçekleştirilecektir. Tüm bu etkinlikler (Inno Weekend) çatısı altında toplanmaktadır.

Etkinlik Takvimi
MART
2023
PZTSALIÇRŞPRŞCUMACMTPZR
Barış tek yoldur
Bizi Takip Edin