Avrupa Birliği Girişimi
Etkinlikler
Müzik Grubu Sınırları Aşan Armoniler (United Harmonies)'in İstanbul Ziyareti
01.08.2016
Türkiye | Hrant Dink Vakfı
SayınAnzhela Sargsyan, Sayın Katarine Galstyan, Sayın Zareh Galstyan, Sayın Hayk Karapetyan, Sayın Stepan Ter-Ghevondyan, Sayın Madlena Galstyan 1 Ağustos'ta İstanbul'a gitmek üzere yola çıkacaklardır. Bir haftalık bu seyahatin amacı, Türkiye'de, bundan iki hafta önce Ermenistan'ı ziyaret eden United Harmonies üyeleri ile ortak olarak konser vermektir.
Gösteri 5 Ağustos'ta saat 20:00'de Şişli - Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Konserde, hem Ermenice hem de Türkçe parçalar çalacak ve seslendirecekler, bazı ortak parçaları icra edecekler ve Yerevan ve İstanbul'da bu proje süresince yaptıklarını paylaşacaklardır.

SayınAnzhela Sargsyan, Sayın Katarine Galstyan, Sayın Zareh Galstyan, Sayın Hayk Karapetyan, Sayın Stepan Ter-Ghevondyan, Sayın Madlena Galstyan Sınırları Aşan Armoniler (United Harmonies) müzik grubunun üyeleridir. Bu yolculuk Ermenistan-Türkiye Seyahat Fonu (9. Tur) kapsamında desteklenecektir.

 

Hrant Dink Vakfı, 2016-2017 döneminde, Ermenistan'da bulunan Avrasya Ortaklık Fonu (EPF) ve Gyumri “Gençlik Girişim Merkezi” adlı STK (YIC) ile işbirliği içinde, Ermenistan-Türkiye Normalleşme Süreci Destek –  II. Aşama programı çerçevesinde, Avrupa Birliği'nin finansal desteği ile Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu'nu uygulamaya koymaktadır.

Etkinlik Takvimi
AĞUSTOS
2022
PZTSALIÇRŞPRŞCUMACMTPZR
Barış tek yoldur
Bizi Takip Edin